Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Humidor Woody

humidoryhumidoryhumidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Humidor Woody je veľmi pekný humidor opatrený na povrchu hnedou textúrou dreva. Jedná sa o priestranný humidor vybavený deliacou priečkou, zvlhčovačom a vlhkomerom. Humidor je ideálny pre bežné použitie, ponúka všetko čo sa od kvalitného, funkčného humidoru očakáva. Veľmi priaznivá cena!

K humidorom odporúčame kúpiť špeciálne tekutiny s antibakteriálnym účinkom, ktoré nájdete v našom obchode v kategórii Tekutiny do humidorov.

Dĺžka: 260 mm
Hĺbka: 220 mm
Výška: 110 mm
Kapacita: cca 30 cigár

Je na sklade - odošleme do 4 dní

46 EUR zľava na 42 EUR

koupit.gif, 126B

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist