Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Humidor Present Tiny

humidoryhumidoryhumidoryhumidoryhumidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Humidor Present Tiny je krásny nahnedlý humidor vybavený žíhanou textúrou. Súčasťou humidoru je zvlhčovač a vlhkomer. Jedná sa o set, ktorého súčasťou je aj krásny popolník, ktorý farebne ladí s humidorom a strieborný orezávač.

K humidorom odporúčame kúpiť špeciálne tekutiny s antibakteriálnymi účinkami, ktoré nájdete v našom obchode v kategórii Tekutiny do humidorov.

Obsahuje: vlhkomer, zvlhčovač, deliaca prepážka, popolník, orezávač
Dĺžka: 240 mm
Hĺbka: 180 mm
Výška: 80 mm
Kapacita: cca 20 cigár

Je na sklade - odošleme do 4 dní

63 EUR zľava na 57 EUR

koupit.gif, 126B

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist