Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Zvlhčovač elektrický Cigar Oasis

humidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Zvlhčovače sú nevyhnutnou súčasťou každého humidoru. Umožňujú udržiavať stálu vlhkosť vzduchu a regulovať vlhkosť podľa potreby.

Elektrický zvlhčovač Cigar Oasis je plne automatický zvlhčovač, ktorý prakticky nepotrebuje žiadnu údržbu. Je napájaný batériami, obsahuje nádržku, do ktorej sa leje destilovaná voda. Vybavený indikáciou množstva vody, meraním vlhkosti a indikáciou vybitých batérií.

Výrobca: Cigar Oasis
Balenie: Kartón
Rozmery displeja: 160 x 63 x 25 mm

Je na sklade - odošleme do 4 dní

163,50EUR

koupit.gif, 126B

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist