Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Humidor India

humidoryhumidoryhumidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Humidor India je priestranný humidor strednej veľkosti s preskleným vekom, na ktorom sa nachádza elegantný ornament. Do čela humidoru je vsadený veľký vlhkomer. Súčasťou sú horizontálne a vertikálne deliace priečky a veľký zvlhčovač.

K humidorom odporúčame kúpiť špeciálne tekutiny s antibakteriálnymi účinkami, ktoré nájdete v našom obchode v kategórii Tekutiny do humidorov.

Obsahuje: vlhkomer, zvlhčovač, deliaca priečka
Dĺžka: 345 mm
Hĺbka: 240 mm
Výška: 160 mm
Kapacita: cca 80 cigár

Je na sklade - odošleme do 4 dní

115 EUR zľava na 103 EUR

koupit.gif, 126B

Zákazníci k tomuto tovaru objednávali tiež

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist