Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Vlhkomer digitálny Angelo

humidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Vlhkomery sú nevyhnutnou súčasťou každého humidoru. Pomáhajú užívateľovi zisťovať okamžitú vlhkosť a kontrolovať tak či sú jeho cigary uložené v optimálnom prostredí.

Digitálny vlhkomer Angelo je užitočný pomocník, ktorý spoľahlivo a rýchlo informuje majiteľa humidoru o stave v jeho interiéri. Angelo má display, ktorý popri hodnote vlhkosti zobrazuje aj teplotu.

Výrobca: Angelo
Balenie: Kartón
Rozmery displeja: 85 x 55 x 6 mm

Je na sklade - odošleme do 4 dní

19,10EUR

koupit.gif, 126B

Zákazníci k tomuto tovaru objednávali tiež

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist