Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Humidor Present

humidoryhumidoryhumidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Humidor Present je veľmi atraktívny humidor obsahujúci set cigarových doplnkov. Súčasťou tohto humidoru je pekný popolník, cigarový orezávač a puzdro. Tmavší exteriér s textúrou dreva. Interiér tvorený cédrom a pozláteným kovaním. Nechýba tu ani vlhkomer so zvlhčovačom. Ideálny darček.

K humidorom odporúčame kúpiť špeciálne tekutiny s antibakteriálnym účinkom, ktoré nájdete v našom obchode v kategórii Tekutiny do humidorov.

Dĺžka: 260 mm
Hĺbka: 230 mm
Výška: 110 mm
Kapacita: cca 40-50 cigár

Je na sklade - odošleme do 4 dní

101 EUR

koupit.gif, 126B

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist