Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Tekutina do humidora Adorini

humidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Tekutiny do humidorov sú dôležitým doplnkom pre každého majiteľa kvalitných cigár uchovaných v humidore so zvlhčovačom. Tieto tekutiny pomáhajú udržiavať stálu vlhkosť a chránia cigary pred plesňami.

Tekutina do humidora Adorini je špeciálny roztok destilovanej vody s iónmi striebra vhodná do zvlhčovača. Má antibakteriálne účinky a pomáha udržať vo vašom humidore požadovanú vlhkosť vzduchu. Ide o kvalitnú a osvedčenú tekutinu.

Je na sklade - odošleme do 4 dní

4,77EUR

koupit.gif, 126B

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist