Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Zvlhčovač Cigar Heaven 2.generácie

humidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Je v tvare dosky, kde na spodnej strane je magnetická doštička, ktorá sa odoberie a cez samonalepovaciu plochu umiestni na veko či stenu humidora. Ďalej sú na spodnej strane zvlhčovača magnetické doštičky, cez ktoré sa zvlhčovač na magnet prichytí na nalepenú dosku na veku (či stene).

Napájanie je riešené dvoma spôsobmi. Buď je možné nechať zvlhčovač pracovať cez Li-Ion batériu (vydrží 4 týždne), alebo je možné ho zapojiť do zásuvky na 220 V. Batériu možno dobíjať jednak cez elektrickú sieť a tiež cez počítač, zapojením pomocou klasického, dátového USB kábla (nie je súčasťou balenia). Pre prípad zapojenia do zásuvky je súčasťou balenia redukcia s plochým, tenkým káblom, cez ktorú sa humidor prepojí s káblom napájania. Tento plochý, tenký kábel teda prechádza cez zatvorené veko humidora (do humidora potom nie je nutné vŕtať dieru na priechod kábla).

Zvlhčovač funguje na princípe savej peny, ktorá je umiestnená v jeho interiéri, tá sa zavlhčí a pomocou ventilátora sa potom rozháňa vlhkosť do humidora. Všetko je riadené automaticky pomocou senzorov a riadiacej jednotky. Používateľ nastaví požadovanú vlhkosť a zariadenie ju samoreguláciou udržuje.

Ďalšie parametre:

  • displej zobrazuje priemernú vlhkosť za posledné 3 dni,
  • teplotu je možné merať v stupňoch Celzia či Fahrenheita,
  • indikácia nízkeho stavu vody a vybitia batérie,
  • kalibrovateľný,
  • nastavenie vlhkosti od 40 % do 80 %.

Elektrický zvlhčovač Cigar Heaven 2. generácie je špičkový prístroj na udržanie vlhkosti vo veľkých humidoroch (na 50 – 200 cigár).

Rozmery: dĺžka 18 cm, šírka 10 cm, hrúbka 3 cm.

Je na sklade - odošleme do 4 dní

175,68EUR

koupit.gif, 126B

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist