Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Polymérové kryštály

humidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Polymérové kryštály sú malé kryštáliky, ktoré po zaliatí destilovanou vodou mnohonásobne zväčšia svoj objem. Následne potom plynulo uvoľňujú vlhkosť do okolitého priestoru.

Balenie polymérových kryštálov, ktoré sú primárne určené pre naplnenie do zvlhčovača Le Veil Pro alebo zvlhčovača Le Veil. No jednako, dajú sa použiť aj pre zavlhčenie priestoru individuálnym spôsobom, napríklad do mechanického zvlhčovača, či akejkoľvek inej nádoby.

Obsah balenia: polymérové kryštály uložené vo fólii.

Je na sklade - odošleme do 4 dní

17,48EUR

koupit.gif, 126B

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist