Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Humidor Adorini Cedro II

humidoryhumidoryhumidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Humidor Adorini Cedro II patrí medzi krásne predstaviteľov humidorov prírodného vzhľadu. Tento typ má povrch z cédrovej dyhy svetlej farby. Povrch je praktický, nie sú na ňom vidieť škrabance a neumažú sa. Interiér je dostatočne priestorný a pojme až 150 cigár. Na čele humidorov je umiestnený zámok pre uzamknutie pomocou malého kľúča. Skvelý humidor pre náročných zákazníkov.

Obsahuje: vlhkomer, zvlhčovač, deliace prepážky, tekutinu
Rozmery exteriér: d: 370 mm, h: 246 mm, v: 155 mm
Rozmery interiér: d: 315 mm, h: 190 mm, v: 115 mm
Kapacita: cca 150 cigár

Prednosti humidorov Adorini

Všetky humidory Adorini sú vybavené vlasovým vlhkomerom, zvlhčovačom na báze polymérových kryštálov, unikátnym systémom magnetického veka, na ktoré sa vlhkomer i zvlhčovač jednoducho na magnet priložia bez lepenia. Ďalej majú všetky humirody tejto značky zosilnený korpus, vnútornú cédrovú, perforovanú vložku, zosilnené kovanie a vnútorné, deliace prepážky. Každý humidor taktiež obsahuje špeciálne plastové klipy s perom a tekutinou do humidoru Adorini.

Nakalibrovaný, extra presný, vlasový vlhkomer. Optimalizovaný na skladovanie cigár.

Pozlátený zvlhčovač na báze polymérových kryštálov vybavený systémom regulácie vlhkosti pomocou uzatvárateľnej mriežky.

Unikátna perforovaná cédrová vložka, ktorá umožňuje optimálne prúdenie vzduchu a príjem alebo výdaj vlhkosti. Navlhčenie humidoru a udržanie vlhkosti je bezproblémové a jednoduché.

Extra zosilnený korpus a zosilnená cédrová vložka. Až pri humidoroch Adorini spoznáte, ako vyzerá mohutný humidor.

Skrytá magnetická doska pod vekom humidoru umožňuje pohodlné prichytenie vlhkomeru a zvlhčovača len priložením a uchytením pomocou magnetu.

Inovatívne deliace prepážky rôznych veľkostí umožňujú pohodlné rozčlenenie vnútorného priestoru humidoru.

Špeciálne plastové klipy s perom umožňujú pohodlné popisovanie skladovaných cigár.

Inovatívny systém členenia vnútorného priestoru umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu, ktorá je kompatibilná s modernými systémami elektrických zvlhčovačov.

Špeciálne zosilnené kovanie, pozlátené 24 karátovým zlatom, ručne leštené.

Doživotná záruka na funkčnosť humidoru. Originál záručný list od výrobcu v každom balení.

Ako dlhoročný predajca humidorov odporúčame humidory Adorini. Bez debaty ide o najinovatívnejší a najfunkčnejší produkt tohto typu na trhu.

Je na sklade - odošleme do 4 dní

254 EUR zľava na 234 EUR

koupit.gif, 126B

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist