Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Humidor Adorini Cedro

humidoryhumidoryhumidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Humidor Adorini Cedro patrí zaslúžene medzi najpredávanejšie humidory na trhu s prírodným vzhľadom exotického cédru. Povrch je odolný a nie je náchylný na škrabance a zamastenie. Na prednej strane je opatrený malým, praktickým kľúčom, ktorý umožňuje jeho zavretie a chráni tak obsah pred deťmi. Robustný humidor so všetkými prednosťami, ktorými sa pýši značka Adorini.

Obsahuje: vlhkomer, zvlhčovač, deliace prepážky, tekutinu
Rozmery exteriér: d: 290 mm, h: 245 mm, v: 122 mm
Rozmery interiér: d: 234 mm, h: 189 mm, v: 80 mm
Kapacita: cca 68 cigár

Prednosti humidorov Adorini

Všetky humidory Adorini sú vybavené vlasovým vlhkomerom, zvlhčovačom na báze polymérových kryštálov, unikátnym systémom magnetického veka, na ktoré sa vlhkomer i zvlhčovač jednoducho na magnet priložia bez lepenia. Ďalej majú všetky humirody tejto značky zosilnený korpus, vnútornú cédrovú, perforovanú vložku, zosilnené kovanie a vnútorné, deliace prepážky. Každý humidor taktiež obsahuje špeciálne plastové klipy s perom a tekutinou do humidoru Adorini.

Nakalibrovaný, extra presný, vlasový vlhkomer. Optimalizovaný na skladovanie cigár.

Pozlátený zvlhčovač na báze polymérových kryštálov vybavený systémom regulácie vlhkosti pomocou uzatvárateľnej mriežky.

Unikátna perforovaná cédrová vložka, ktorá umožňuje optimálne prúdenie vzduchu a príjem alebo výdaj vlhkosti. Navlhčenie humidoru a udržanie vlhkosti je bezproblémové a jednoduché.

Extra zosilnený korpus a zosilnená cédrová vložka. Až pri humidoroch Adorini spoznáte, ako vyzerá mohutný humidor.

Skrytá magnetická doska pod vekom humidoru umožňuje pohodlné prichytenie vlhkomeru a zvlhčovača len priložením a uchytením pomocou magnetu.

Inovatívne deliace prepážky rôznych veľkostí umožňujú pohodlné rozčlenenie vnútorného priestoru humidoru.

Špeciálne plastové klipy s perom umožňujú pohodlné popisovanie skladovaných cigár.

Inovatívny systém členenia vnútorného priestoru umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu, ktorá je kompatibilná s modernými systémami elektrických zvlhčovačov.

Špeciálne zosilnené kovanie, pozlátené 24 karátovým zlatom, ručne leštené.

Doživotná záruka na funkčnosť humidoru. Originál záručný list od výrobcu v každom balení.

Ako dlhoročný predajca humidorov odporúčame humidory Adorini. Bez debaty ide o najinovatívnejší a najfunkčnejší produkt tohto typu na trhu.

Je na sklade - odošleme do 4 dní

196 EUR

koupit.gif, 126B

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist