Přeskočit na hlavní obsahovou část

Prečo kúpiť humidor u nás?

  • Ako jediný predajca humidorov kalibrujeme vlhkomery, 90% humidorov na trhu má nepresné vlhkomery, ktoré sú bez kalibrácie nepoužiteľné.
  • Zaoberáme sa predajom humidorov už 10 rokov.
  • Pravidelne sa zúčastňujeme schôdzok s výrobcami (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšenie a inovácie ponúkaných produktov. Podieľame sa priamo na vývoji týchto humidorov.
  • Veľká väčšina humidorov ponúkaných na trhu má problémy s funkčnosťou, kapacitou zvlhčovačov atď. Všetky humidory, ktoré nájdete v našej ponuke sú otestované a vyskúšané. Ručíme za ich funkčnosť.

Humidor Serious Veľký

humidoryhumidoryhumidory

kliknutím na obrázky ich zväčšíte

Humidor Serious Veľký je veľmi pekný priestranný humidor klasického typu. Je opatrený tmavo hnedú až červenohnedú textúrou dreva, vybavený deliacou priečkou, zvlhčovačom a vlhkomerom. Ideálne humidor do domácnosti za veľmi priaznivú cenu.

K humidorom odporúčame kúpiť špeciálne tekutiny s antibakteriálnym účinkom, ktoré nájdete v našom obchode v kategórii Tekutiny do humidorov.

Dĺžka: 310 mm
Hĺbka: 220 mm
Výška: 130 mm
Kapacita: cca 30 cigár

Je na sklade - odošleme do 4 dní

59 EUR zľava na 54 EUR

koupit.gif, 126B

Zákazníci k tomuto tovaru objednávali tiež

vyber kategóriu

Kontrolujeme vlhkomery!

Pred odoslaním každého humidoru kontrolujeme presnosť merania vlhkomera a prípadne ho kalibrujeme. Túto službu väčšina iných predajcov neponúka!

TOPlist